top of page
brand-suite-ilanlar-2aa-01_s.jpg
brandsuiteyeni logo-yuvarlak-01.png

Tüm pazarlama dünyasının temel kavramı "marka".

Hepimiz üretimden pazarlamaya, finanstan stratejiye kadar her alanda markanın büyümesi için çaba harcıyoruz.

Hangi ürün/hizmetin, nerede, nasıl, kim için, ne zaman, ne kadar, hangi zaman aralığında, hangi kimlikle, hangi konumla ve hangi vaatle pazara sunulması gerektiğinin belirlenmesi gerekiyor. Baştaki ürün veya hizmetin çevresine ördüğümüz ve rekabette ayrışmaya ve tercih edilmeye yarayan dünyanın kendisine de marka diyoruz.

Anlaşılacağı üzere ayrışma malzemesi olan ama hep soyut olarak görülen "marka", 

somut varlık olarak marka kimliği ve marka tasarımında kendini gösteriyor. 

Marka Danışmanlığı / Marka Tasarımı / Sürdürülebilirlik Tasarımı ve İletişimi 

#MarkanızıBüyütecekFikirler

Brand Suite İstanbul

Prof. Dr. Uğur Batı, Bülent Fidan ve Aytuğ Akşahin tarafından hayata geçirilen bir danışmanlık ve tasarım dünyası projesidir. 

 

#MarkanızıBüyütecekFikirler #Bekleyin #Yenileniyoruz #MarkaTasarımAjansı #21yıl #MarkaKimliği #MarkaKonumlandırma #PazarlamaAraştırması #Trend #Reklam #MarkaDeneyimi #MarkaDanışmanlığı #YapıKredi #UğurBatı #MarkaKonseyi #BülentFidan #TürkTelekom #MarkaElçiliği #KristalElma #TurkishTowel #AytuğAkşahin #Kahve #LeVapeurMagique #THY #MarkaÇağrışımı #Shell #MarkaKişiliği #Greenpeace #MetroCityİstanbul #DoğrudanPazarlamaÖdülü #Ülker #Sheraton #AyhanÖzel #FinansGayrimenkul #KasabaÖmerli #DistruptiveInnovation #ReklamYaratıcılarıDerneği #EVTEKS #MarkaVaadi #Logo #MAPFRESigorta #KelebekMobilya #EffieÖdülü #Kumport #Aksa #İTKİB #İstanbulCevahir #Casper #QuickFinans #KırmızıÖdülü #SürdürülebilirlikRaporu #Hasbro #LittleCaesarsPizza #YaşarHolding #QuickSigorta #Polisan #Viko #Enka #Abademy #TürkDiliÖdülü #CorpusSigorta #DenizliİhracatçılarBirliği #BrandSuiteİstanbul

İLETİŞİM

Pürtelaş Hasan Efendi Mah. Vişne Sok. No.10/3 Cihangir Beyoğlu Istanbul

+90 212 973 7375

info@brandsuiteistanbul.com

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
brand-suite-ilanlar1-01.jpg
bottom of page